Все объявления Новостройки Новости Статьи Терминология Вход в кабинет Подать объявление

Опрос
Ваш род занятий:

Руководитель/зам. руководителя предприятия
Руководитель подразделения, отдела ит.п
Квалифицированный специалист
Специалист
Квалифицированный рабочий
Разнорабочий или подсобный рабочий
Военнослужащий (Вооруженные Силы, СБУ, милиция)
Пенсионер (по старости, инвалидности)
Домашнее хозяйство
Студент, учащийся
Безработный


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1659
Наш блогСтатьи
Все регионы / Киевская область / Статьи / Аналитика / Системи вентиляції торгового центру.Системи вентиляції торгового центру.
29.11.2017

Системи вентиляції торгового центру.

Системи вентиляції торгового центру.


Система вентиляції торгового комплексу необхідна для очищенням і воздушних потоків від забруднень механічного роду, забезпечення повітрообміну всередині приміщення, нагрівання або охолодження в приміщенні повітря, комфортної роздачі повітря всередині приміщень.


Особливості вентиляції торгів их центрів.


Головна особливість при проектуванні та установці вентиляційних систем в торговому центрі полягає в його складності та великих масштабах. Наприклад, якщо для однооб'ємного торгового центру характерна звичайна промислова вентиляція, то в торговому комплексі, що включає окремі магазини, офісні приміщення, закусочні і т.д., необхідний розрахунок вимог для кожної з окремих зон. В даному випадку потрібно враховувати як особливості самого торгового приміщення (наприклад, салон краси, ресторан з наявністю кухні), та і його параметри, кількість відвідувачів.


Проектування систем вентиляції торгових центрів


Це допоможе при виборі оптимальних умов для вентилювання приміщення і створенні комфортної атмосфери для людей і будівлі. Крім цього, система вентиляції не повинна створювати проблеми для персоналу, мати удобность при обслуговуванні, легке регулювання і створювати мінімальний шум.


Виходячи з установлених норм, за рахунок вентиляційній системі на одного покупця в процесі повітрообміну повинно припадати не менше, ніж 20 куб. м / год і 60 куб. м / год на кожного робочого торгового центру. У торгових залах допустима рециркуляція повітря. Винятком є ​​приміщення, в яких присутні пахучі, хімічні та синтетичні матеріали і горючі рідини. У такі приміщення повинен підходити повітря зовні.


При розрахунку повітрообміну на кожного відвідувача використовують дані торгової площі:
  • Магазіни меблів, спорттоварів, електро-і радіотоварів, ювелірні, книжкові, музичні - 3,5 м2 ,
    • Продовольчі та непродовольчі магазини - 2,5 м2.
Деякі нюанси при проектуванні систем вентиляції в торговому центрі.


Під час проектування вентиляційних систем в торговому залі необхідно наявність всіх функціональних особливостей кожного з приміщень, у тому числі кожен слід не забувати про кожному поверсі. Слід пам'ятати, що найбільш відвідуваними є перші поверхи. На верхніх поверхах торгового комплексу часто меншу кількість відвідувачів.


У торгових комплексах, що складаються з продовольчих і непродовольчих магазинів, вентиляційні системи розташовуються в кожному залі окремо. Продукти, приміром, вимагають особливі умови при зберіганні і реалізації. В таких залах величезна кількість холодильного обладнання, інтенсивно виділяє тепло. При порушенні процесів вентилювання і температурних режимів на стеклах вітрин і стінках прилавків утворюється конденсат. У ці місцях можуть з'явитися цвіль і грибок, що стане причиною порушення санітарних норм.


Також необхідно пам'ятати про співробітників центру, які протягом усього робочого дня знаходяться в штучному мікрокліматі. Якщо порушений повітрообмін, вологість або ж температура, це може стати причиною погіршення здоров'я серед персоналу і зниження його працездатності. Як правило, для складських приміщень передбачена природна витяжна вентиляційна система (для кожного приміщення передбачена окрема витяжка). Для виконання примусової витяжки з таких приміщень дуже важливою є протипожежна безпека. Для цього на кордонах кожного з приміщень в повітроводах встановлюються клапани.


Проект системи вентиляції необхідно подавати перед початком будівництва або ж переобладнанням, оскільки для вентиляційних систем даного типу приміщень потрібно великий вільний простір, для того, щоб розмістити необхідне обладнання і провести попередні підготовчі роботи до початку монтування. Тому вентиляційну систему торгового центру необхідно передбачити таким чином, щоб вона могла інтегрувати з іншими інженерними системами, а все необхідне обладнання та повітроводи мали раціональне розташування.


Етап проектування даних приміщень полягає в расположени і функціональних зон, розрахунку оптимальних параметрів повітря для кожного приміщення, розрахунку потужності та розташуванні обладнання, конфігурації мережі повітроводів. Завдяки грамотному проекту вентиляційних систем, можна підтримувати необхідні параметри повітря і враховувати можливість збільшення при експлуатації приміщень. Завдання проектування полягає не лише у створенні надійної кліматичної системи, але і в підборі найбільш економічного варіанта як під час початкового вкладення коштів в обладнання та монтаж, а й під час подальшої експлуатації та технічного обслуговування.


Схема вентиляції багатофункціонального торговельного центруПроектування системи вентиляції в торгiвельному центрі також полягає в наданні поверхового плану приміщення, в якому вказані всі функціональні зони, місця розміщення будівлі, орієнтації по сторонах світу, характеристики всіх матеріалів, що використовуються при будівництві, джерела теплового носія, а також режиму роботи і та передбачуваної відвідуваності на кожному поверсі. Попереднього вказівки потрібні також для особливих побажань і унікальних особливостей приміщення. Під час проектування внутрішній дизайн узгоджується з архітекторами і дизайнерами.


Остаточний проект вентиляційної системи складається зі списку обладнання, докладної схеми і якісних характеристик мережі повітропроводів, переліку всіх робіт з монтажу. Все це становить загальну картину для орієнтації у фінансових вкладеннях ще до закупівлі необхідного обладнання та початку проведення монтажних робіт.


Компания "Вент-заводы", - вентиляция, проектирование, монтаж. Наш сайт: https://7-vz.com. Звоните: +38(044) 221-25-52


www.neruhomosti.net
 Другие статьиПоиск по сайту