Все объявления Новостройки Новости Статьи Терминология Вход в кабинет Подать объявление

Опрос
Как часто Вы заходите на сайт?

Несколько раз в день
Ежедневно
Регулярно
От случая к случаю
Зашел первый раз
Другое


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1375
Наш блогНовости
Все регионы / Автономная республика Крым / Новости / Одесити вимагають люстрації

28.05.201422:01

Одесити вимагають люстрації

Одесити вимагають люстрації
Ми, одесити, обурені призначенням нового керівника Державного агентства автомобільних доріг Маліна О.Л. Ви призначили на державну посаду людину, яка за своїми моральними якостями не може працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування України.


Одесити вимагають люстрації

Ще поки шановні наші столичні представники влади!

Ми, одесити, обурені призначенням нового керівника Державного агентства автомобільних доріг Маліна О.Л. Ви призначили на державну посаду людину, яка за своїми моральними якостями не може працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування України.

Малін Олександр Львович у 2006 році балотувався до Одеської міської ради за списком кандидатів в депутати Політичної партії «Фронт змін». Після перемоги на виборах Президента України Януковича В.Ф., а, відповідно, і призначення головою Одеської обласної державної адміністрації Матвійчука Е.Л., у березні 2010 року втратив зв'язок з Політичною партією «Фронт змін» та був призначений заступником голови Одеської обласної державної адміністрації. Малін Олександр Львович, як член команди голови Одеської обласної державної адміністрації Матвійчука Е.Л. та Президента України Януковича В.Ф., виконував злочинні накази, спрямовані на формування корупційної системи вертикалі в Одеській області з метою незаконного збагачення. Крім того, в 2010 році балотувався до Одеської міської ради від Політичної партії «Партія регіонів» як член відповідної партії. Таким чином, Малін Олександр Львович, проявив себе як особа з низькими моральними цінностями, втратив довіру громади міста Одеси та Одеської області.
В Одесі кожен знає цю людину як нечестивого чиновника, замішаного у різних корупційних схемах протягом його перебування на різних посадах в органах місцевого самоврядування та державної влади!

Як стало відомо, 17.03.2014р. міністр інфраструктури Максим Бурбак представив колективу Укравтодора нового керівника – Олександра Маліна.

Вважаємо це неприпустимим і вимагаємо термінового його звільнення з посади і покарання осіб, винних у лобіюванні його призначення на цю посаду.

Поки що з повагою, мешканці ОдесиЗвернення за вимогою одеситів підготовлено

службою захисту прав громадян Одеської народної ради

http://gaidamaky.pp.net.ua/news/odesiti_vimagajut_ljustraciji/2014-03-18-1006
Понравилась новость - подпишитесь на нашу RSS - ленту новостей.
Другие новостиПрислать новость RSS 2.0RSS 2.0

Автономная республика Крым:

Другие регионы:
Прислать новость

Если у Вас есть интересные и уникальные новости и Вы желаете поделиться ними с широкой аудиторией — мы поможем Вам это сделать. Все что Вам нужно сделать — заполнить эту простую форму. И уже через несколько минут вашу новость смогут увидеть тысячи пользователей Интернет.
Дерзайте! Мы ждем Ваших интересных новостей!


Поиск по сайту