Все объявления Новостройки Новости Статьи Терминология Вход в кабинет Подать объявление

Опрос
Как Вы относитесь к покупке жилья в кредит?

Никогда не интересовался этим
Это не для меня - не люблю быть должен
Если условия будут чуть получше...
Я планирую взять жилье в кредит
Мне кредит не нужен, у меня денег хватает
Я уже купил квартиру и доволен условиями кредитова
Я уже купил квартиру и испытываю трудности с погаш
Я уже купил квартиру, оплатив ее полностью и сразу
Я не собираюсь покупать жилье в ближайшие годы


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 2275
Наш блогНовостройки

<A HREF="http://neruhomosti.net/index.php?name=new_build&op=view&id=334&region=10">  Житловий комплекс "Тріумф"</A>

Житловий комплекс "Тріумф"

   "Тріумф" розташований на вершині Звіринецького пагорба в парковій зоні Печерська, неподалік від Ботанічного саду та Києво-Печерської лаври.

    Комплекс складається із трьох секцій - одного окремого 14-поверхового будинку та двох 25-поверхових будинків, з'єднаних між собою на рівні 17-19 поверхів.


Характеристика комплексу "Тріумф"

    Загальна площа комплексу складає 67944,12 кв. м, у тому числі: загальна площа 207 квартир - 33031,39 кв. м, площа вбудованих приміщень - 4945,10 кв. м, площа 3-рівневого паркінгу на 247 машиномісць - 10632,76 кв. м.

   В основі проекту закладені найсучасніші методи комунікацій та контролю за "життєдіяльністю" комплексу. "Тріумф" із встановленою системою моніторингу та управління інженерними системами в режимі реального часу - "інтелектуальний" комплекс, який належить до нового покоління "розумних" будинків.


   Концепція комплексу - місто всередині міста - передбачає наявність усієї необхідної для комфортного проживання інфраструктури: 3-рівневий підземний паркінг, гостьова автостоянка, магазини, кафе-бар, салон краси, дитяча ігрова кімната, аптечний кіоск, приймальний пункт хімчистки та пральні, цілодобова охорона, телефонізація, підключення до мережі Інтернет. На території житлового комплексу також розташований фітнес клуб "Тріумф" з басейном, тренажерним залом, класами для групових занять та beauty-центром.

   Житловий комплекс "Тріумф" відзначений високою нагородою - 4 зірки у номінації "Краща висотна нерухомість в Україні", за результатами престижного спеціалізованого конкурсу European Property Awards 2008, що проводиться спільно з CNBC.
для размещения дополнительной информации о новостройке обращаться по телефону 8(0642)41-25-50 или e-mail: info@neruhomosti.net
  Вернуться к новостройкам


Поиск по сайту