Все объявления Новостройки Новости Статьи Терминология Вход в кабинет Подать объявление

Опрос
Сколько часов в день (в среднем) вы проводите в интернете?

Первый раз.
Менее одного часа.
1-2 часа.
3-4 часа.
2-3 часа.
Более 4 часов.


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 2608
Наш блогНовостройки

<a href="http://neruhomosti.net/index.php?name=new_build&op=view&id=286&region=7">Житловий комплекс "Нова Рафанда" </a>

Житловий комплекс "Нова Рафанда"


Житловий комплекс "Нова Рафанда", названий за прикладом елітного житла Ужгороду XI ст., являється об'єднаним кварталом з 10 п'ятиповерхових секцій будинків із затишним внутрішнім подвір'ям.

Місцезнаходження житлового комплексу

Комплекс розташований на території нового житлового мікрорайону Боздош, зручно сполученим транспортними шляхами з центром міста. Поряд знаходиться готельний і ресторанний комплекси, дитячий садок, магазини.

"Нова Рафанда" межує з Боздошським міським парком. Завдяки цьому з вікон квартир комплексу відкривається мальовничий вид на парк і міські околиці. У будь-яку пору року парк створює гарний настрій і підтримує свіжість повітря у квартирах. Найближчим часом на його території буде побудований аквапарк.У житловому комплексі "Нова Рафанда" зосереджена вся необхідна для комфортного життя інфраструктура. На першому поверсi комплексу працюватимуть продуктовий магазин, салон краси, пункти побутових послуг. Деякі приміщення на першому поверсі комплексу відведені під офіси.Завдяки унікальній концепції забудови у вигляді Рафанди, всередині комплексу створене затишне зелене подвір'я з зонами відпочинку і дитячим майданчиком. Крім того, отримати заряд енергії і гарного настрою мешканці комплексу зможуть у будь-який час доби на лоні мальовничої природи Боздошського парку.


Компанія "Інтергал-Буд"
для размещения дополнительной информации о новостройке обращаться по телефону 8(0642)41-25-50 или e-mail: info@neruhomosti.net
  Вернуться к новостройкам


Поиск по сайту