Все объявления Новостройки Новости Статьи Терминология Вход в кабинет Подать объявление

Опрос
Ваш пол:

Мужской
Женский


Результаты
Другие опросы

Всего голосов: 1539
Наш блогСтатьи
Все регионы / Киевская область / Статьи / Аналитика / Як обрати тротуарну плитку: види та їх відмінні ознакиЯк обрати тротуарну плитку: види та їх відмінні ознаки
25.09.2017

Як обрати тротуарну плитку: види та їх відмінні ознаки

Тротуарна плитка — сучасний матеріал, який використовується для створення дорожнього покриття. Основою для отримання тротуарної плитки є бетонний розчин. Існують декілька способів виготовлення даного матеріалу, і отримана кожним з них плитка має свої характерні риси.


Тротуарна плитка — сучасний матеріал, який використовується для створення дорожнього покриття. Основою для отримання тротуарної плитки є бетонний розчин. Існують декілька способів виготовлення даного матеріалу, і отримана кожним з них плитка має свої характерні риси. Саме опираючись на ці риси й обирають її для певних цілей. Розглянемо два типи тротуарної плитки, їх особливості та сфери використання.


Вібролита тротуарна плитка


Саме цей вид матеріалу використовують в приватному будівництві найчастіше. Це зумовлено тим, що дана плитка об'єднує такі чудові характеристики, як міцність та зовнішню красу. Останній параметр є дуже важливим для використання на територіях біля будинків, на дачах. Звісно, така ж плитка може використовуватись для створення літніх площадок біля кафе та ресторанів, тощо. Тобто призначенням цього матеріалу є створення якісного та привабливого дорожнього покриття помірним навантаженням (пішоходи).


Вібролита тротуарна плитка має рівну глянцеву поверхню, що пояснюється досить великим вмістом води в бетонному розчині. Але оскільки вода погіршує міцнісні якості бетонного розчину, серед важливих задач для виробників є оптимальний підбір пропорцій. Для надання бажаного забарвлення, в розчин додаються пігменти. Їх надмірна кількість також може негативно сплинути, а окрім того, якісні пігменти не можуть коштувати занадто дешево. Тож обирати вібролиту тротуарну плитку потрібно тільки від надійних виробників.


Серед переваг такого матеріалу можна виділити різноманітність забарвлення, фактур, форм.


Вібропресована тротуарна плитка


На відміну від попереднього, такий матеріал призначений для дуже великих навантажень. Вібропресоване покриття може використовуватись для навантажень, що створюються транспортом. Саме тому дуже часто можна зустріти такі плитки на стоянках транспорту біля торговельних центрів, супермаркетів та інших місць, де є необхідність в створенні надійного рівного покриття, зручного як для пішоходів, так і засобів пересування. Також вібропресована плитка може застосовуватись для створення тротуарів, доріжок у паркових зонах, у якості покриття для великих площадок з посиленим трафіком пішоходів. Також серед переваг вібропресованої плитки можна виділити її шорохуватість, завдяки чому покриття залишається безпечним взимку. Така плитка також часто використовується на промислових територіях.


www.neruhomosti.net
 Другие статьиПоиск по сайту